Příběh aneb vracíme se do přírody. Kdo se přidá?Většina lidí v tzv. "moderní civilizaci" ztratila kontakt s přírodou, přestala přírodě naslouchat, přestala žít podle rytmu přírody. Kolik z nás je v současné době každý den v přímém kontaktu s přírodou? Netroufám si odhadnout, ale rozhodně je to menšina.

Kolik z nás jsme opravdu denně v kontaktu s přírodou a se zvířaty? 1 ze 100? 1 z 1000? A kolik staveb u nás je opravdu postaveno v souladu s přírodou? 1 ze 100? 1 z 1000? Chceme, aby přírodních staveb přibývalo a lidi se vrátili žít do přírody. Kdo se další přidá?Naše vize

Obýváme přírodní domek vsazený do jedlé zahrady nebo spíše jedlé lesní zahrady. Co je "jedlá lesní zahrada" se dovíte zde. Většinu času v roce trávíme venku. Žijeme tak, aby z nás příroda měla radost a my se radovali ze života každý den. Nepracujeme každý den, abychom žili pár dní v roce, ale žijeme každý den tak, abychom pracovali pár dní v roce. Prostě, aby práce byla zábavou a zábava prací.

Příběh

Napsáno v listopadu 2017.

Probouzím se do krásného rána v našem útulném přírodním domku, v zahradě hojnosti a radosti v přírodním parku, na samém konci civilizace. Procházím se po trávě, pod stromy, obcházím část zahrady, sbírám a trhám dobroty k snídani. Obdivuji okolní přírodu, poslouchám zpívající ptáky a vím, že mám spoustu času.

Na naší zahradě roste mnoho plodících stromů a keřů, zeleniny a ovoce. Po snídani jdu na procházku podívat se na další pozemky - sad, louku, les, které máme blízko místa, kde bydlíme. Jsem vděčný za čistý vzduch, vodu ze studánky a za jídlo, které samo roste na naší zahradě. Planetě Zemi děkuji za všechny dary, které poskytuje lidem. Děkuji, děkuji, děkuji.


Zákon

Když chceme něco krásného, když to cítíme, že už to máme, když se cítíme dobře a jsme s tím plně v souladu, tak se to zhmotní. Musí! Když se necítíme dobře, nerespektujeme na prvním místě lásku k sobě, nedopřáváme si alespoň krůček po krůčku to po čem toužíme z duše, tak se zhmotní nepříjemné věci - protože se necítíme dobře a tudíž jsme s nimi v souladu. Musí! To je zákon vibrační přitažlivosti.

Tady napíšeme postupně náš příběh

  • Záměr a přínos
  • Kde jsme začali
  • Co děláme jinak
  • Vidění světa
  • Před a po
  • Jaký to vše dává smysl
  • Motto a poslání
  • Vzkaz
Svobodná štastná žena